Вітання з нагоди Дня Соборності України

Вітання з нагоди Дня Соборності України

 

Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо важливе державне свято – День Соборності України.

У цей день ми нагадуємо собі про важливість єдності, свободи та незалежності, які з кожним роком набувають усе глибшого значення для українців. 

Акт Злуки та єдності Західноукраїнської народної республіки з Українською народною республікою став одним з найвизначніших документів в історії української державності та заклав в її основу принципи, які залишаються актуальними і до сьогодні. Вперше за багато століть історичні українські регіони об’єдналися в одну державу. 

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності у складних умовах, коли в Україні триває повномасштабна війна, за допомогою якої рф прагне знищити і зламати український народ, захопити нашу землю.

Історія вкотре демонструє нашу силу у єдності, коли українці об’єднуються, допомагають та підтримують один одного. Соборність України сьогодні, як і понад сто років тому, мужньо обороняють українські захисники, які дають впевнену відсіч ворогу.

У наш час соборність утверджується кров’ю українських захисників, які у боротьбі за Україну віддають найдорожче – власне життя.

Вшановуємо пам’ять Героїв минулого та сучасності, усіх тих, хто віддав своє життя за Україну і молимось за воїнів, які сьогодні тримають оборону на фронті, бо тільки в єдності наша сила.

Українці повинні житі у своїй великій, вільній, незалежній, неподільній та соборній Україні.

З Днем Соборності України!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою – голова Великоберезовицької селищної ради Андрій ГАЛАЙКО

logo vb