Вітання голови Великоберезовицької селищної ради з Днем працівників сільського господарства

Вітання голови Великоберезовицької селищної ради з Днем працівників сільського господарства

Від щирого серця вітаю працівників сільського господарства з нагоди професійного свята!
 
Великоберезовицька громада пишається вами, такими працьовитими людьми та дбайливими господарями, для кого важка селянська праця є сенсом життя.
 
Це день справжніх трудівників, працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва незалежно від форм власності та господарювання. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ, які своєю невтомною працею збагачують розвиток агропромислового комплексу.
 
Тож висловлюю вам подяку за наполегливу та самовіддану працю, ви ніколи не опускаєте руки і трудитесь на благо українського народу. Бажаю міцного здоров’я та бадьорості, завзяття та впевненості у завтрашньому дні, добробуту та благополуччя.
 
Нехай ваша праця і надалі служить на користь державі, на благо України. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!
 
З повагою
Селищний голова                                                                                                   Андрій ГАЛАЙКО

logo vb