Інструменти доступності

Відбулося засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради

Засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради відбулося у понеділок, 11 вересня.

На порядку денному визначили обсяг компенсації витрат власникам жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб у серпні 2023 року. Призначили опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування та її майном, а також погодили влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до прийомної сім’ї.

Окрім цього виконавчий комітет прийняв рішення про постановку на облік найпростіших укриттів, які розташовані на території Великоберезовицької селищної ради та схвалив зміни до селищного бюджету на 2023 рік. Затвердили Правила поховання на кладовищах на території населених пунктів Великоберезовицької селищної ради і забезпечення заходів щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території громади в осінньо – зимовий період.

Також члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Великоберезовицької селищної ради про стан надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Розглянуто виплату одноразової грошової допомоги на поховання, присвоєння адрес закладам освіти, житловим і садовим будинкам, затвердження проєктно – кошторисної документації.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02KZvK4L8jkbYXtFqVq4p2Z2rb9sga3Zw4uGCKBpe2bFJ2npphUhgPkGYM5UaiBjNFl

logo vb