Відбулося засідання 38 сесії Великоберезовицької селищної ради

Відбулося засідання 38 сесії Великоберезовицької селищної ради

Чергове засідання сесії Великоберезовицької селищної ради восьмого скликання відбулось у п’ятницю, 26 квітня.

Депутати прийняли ряд важливих рішень, які стосуються програм фінансування військових частин. З початку 2024 року депутатами Великоберезовицької селищної ради затверджено вже 12 програм на підтримку військових частин Збройних Сил України.

Зокрема, затвердили звіт про виконання бюджету Великоберезовицької селищної територіальної громади за   І квартал 2024 року та зміни до Великоберезовицького селищного бюджету на 2024 рік.

Нещодавно наша громада отримала «Мобільний кейс» для надання адміністративних послуг на виїзді, тож на сесії проголосували за рішення про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАПу Великоберезовицької селищної ради. Відповідно до цього рішення затвердили й новий перелік адмінпослуг.

Окрім того, депутати розглянули ряд земельних питань щодо затвердження проектів землеустрою та технічної документації земель комунальної власності, розроблення детального плану території земельних ділянок тощо.

Детальніше ознайомитись з рішеннями питань порядку денного можна буде на сайті громади після їх оприлюднення згідно з регламентом.

logo vb