В Острові триває будівництво тротуару до Індустріального парку «Західноукраїнський промисловий ХАБ»

В Острові триває будівництво тротуару до Індустріального парку «Західноукраїнський промисловий ХАБ»

 

У селі Острів на вулиці Промисловій триває будівництво тротуару до Індустріального парку «Західноукраїнський промисловий ХАБ». Роботи виконують у рамках співпраці з місцевим бізнесом та за зверненнями підприємств і людей, які там працюють.

Пішохідна доріжка будується для безпеки людей, які ходять від дороги М-19 до Індустріального парку та інших промислових підприємств, що тут працюють і сплачують податки, вносять вклад у розвиток громади.

Індустріальний парк європейського взірця засновано наприкінці минулого року. Сьогодні на його території здійснюють діяльність 23 місцеві та релоковані підприємства, де працюють жителі громади, а також внутрішньо-переміщені особи.

Індустріальний парк – своєрідний центр, що об’єднує виробництва, які сплачують податки до бюджету громади, створюють нові робочі місця. Також на його території здаються в оренду площі для виробників продукції.

Під час повномасштабної війни робота Індустріального парку є надзвичайно важливою, адже допомагає підтримувати економіку України, розвивати промисловість, а також працює над економічною складовою громади, щоб підтримувати галузі освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, допомагати ЗСУ, нашим військовим наближати перемогу над ворогом.

Для економічного розвитку громади необхідне залучення інвестицій, які сприятимуть створенню нових робочих місць та збільшенню податкових надходжень до бюджету. Саме тому співпраця з місцевими та релокованими підприємствами є важливою. Одна з вимог стратегії розвитку – покращення інфраструктури та створення відповідних умов для функціонування підприємств.

За законом, Індустріальний парк дає можливість компаніям, які в ньому реєструються та функціонують, отримати чіткі преференції. Такі стимули допоможуть впроваджувати інновації і розвивати виробництво на території Великоберезовицької громади та України загалом.

Частина підприємств уже займається виробництвом, ще частина – планує, але наразі утримує тут складське господарство. Про це розповів директор Індустріального парку «Західноук­раїнський промисловий ХАБ» Віталій Король.

«Індустріальний парк – територія, яка об’єднує підприємців та промисловців. Це місце у якому держава зробила вільну економічну зону, де учасники мають відповідні фінансові, податкові, митні преференції. Це вигідно і цікаво для бізнесу, є перспективи. Таким чином зараз держава дбає про розвиток економіки», - розповів Віталій Король.

Індустріальний парк «Західноук­раїнський промисловий ХАБ» має вигідне місцерозташування для зручної логістики, а також усі необхідні основні інженерні мережі. Удосконалюється інфраструктура для розвитку бізнесу, а також створюються комфортні умови для роботи людей.

Серед релокованих підприємств ТМ Гуляй-поле охоплює значну частину площі. Це виробник з високими експортними потужностями.

«ТМ Гуляй-поле працює на хорошому сучасному обладнанні і забезпечує робочими місцями певну кількість людей. Неодноразово представники підприємства і працівники зверталися з проханнями допомогти вирішити транспортні питання, які стосуються доїзду. Наразі підвезення людей здійснюється найманим приватним транспортом, але усі мають побажання, щоб до Індустріального парку протягом дня функціонував рейсовий автобусний маршрут», - зазначив Віталій Король.

Адміністрація Індустріального парку, підприємства та працівники неодноразово звертались до селищної ради з проханнями допомогти з курсуванням рейсових автобусів та облаштуванням зупинки громадського транспорту.

«Важливо, що з громадою у нас налагоджена хороша співпраця, є розуміння, повага і підтримка. Працюємо у різних напрямках, у тому числі і в соціальних проєктах. Ми просили селищну раду сприяти в облаштуванні пішохідної доріжки до Промислового району, оскільки люди добираються на роботу пішки від центральної дороги державного значення М-19, а це не близько. Життя пішоходів піддається небезпеці, адже дорога вузька, постійно їздить вантажний транспорт. Порушуються правила дорожнього руху і можливе виникнення ДТП», - пояснив Віталій Король.

Для зручності людей, у рамках домовленостей між Великоберезовицькою селищною радою і Тернопільською міською радою, невдовзі до Індустріального парку курсуватиме автобусний маршрут №18. Облаштування тротуару відбувається для створення умов безпечного дорожнього руху.

«Дякуємо, що громада пішла на зустріч і депутатський корпус підтримав проєкт з будівництва пішохідної доріжки, який наразі реалізовується. Це значний внесок громади у розвиток промисловості», - зазначив Віталій Король.

Індустріальний парк підтримує Збройні сили України, а також втілює благодійні проєкти завдяки співпраці з громадою та БФ «Покрова». На його території з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну запрацював Координаційний штаб підтримки оборони України.

«У зону бойових дій, у східні області відправлено для потребуючих громадян, воїнів ЗСУ більше 100 вагонів сформованих харчових наборів. Ведеться постійна співпраця з військовими щодо забезпечення технікою і вантажними автомобілями. Безпосередньо для полку «АЗОВ», завдяки співпраці і небайдужим громадянам, передані позашляховики. Щоденно триває робота з підтримки наших Збройних Сил України», - поділився Віталій Король.

logo vb