У селі Настасів попрощалися з полеглим воїном Василем Темірхановим

У селі Настасів попрощалися з полеглим воїном Василем Темірхановим

Страшна війна забрала ще одного нашого Героя – захисника, земляка та вірного сина України, який боронив свою державу до останнього подиху.
 
Василь Олексійович Темірханов народився 10 червня 1997 року у селі Настасів, навчався у місцевій школі. Після закінчення навчального закладу вступив у Тернопільський центр професійно-технічної освіти, де здобув фах електрозварювальника.
 
Василь був добрим, дружелюбним та щирим, завжди допомагав тим, хто цього потребував, мав багато друзів. Любив своїх братів та постійно піклувався про них. У школі йому подобались трудове навчання та образотворче мистецтво. Він любив життя та любив Україну, їй віддав останній свій подих.
 
У січні 2023 року Василь став на захист Батьківщини. Воював на різних напрямках фронту. Він був старшим солдатом, командиром 2-го відділення 2-го взводу роти протитанкових керованих ракет в/ч А4447. Загинув Василь Темірханов 9 лютого 2024 року унаслідок ворожого мінометного та артилерійського обстрілів поблизу Авдіївки на Донеччині.
 
Провести в останню путь молодого 26-річного Героя прийшли родичі, друзі, однокласники, сусіди, побратими, представники духовенства та влади.
Т
раурна хода пройшла від рідної хати Василя Темірханова до церкви Вознесіння Господнього села Настасів й далі попрямувала до кладовища, де поховали Героя. У нього залишились 3-річна донечка Поліна, дружина Василина, мати Ганна, батько Олексій, брати Віталій та Назар.
 
Щирі співчуття усім рідним та близьким! Нехай душа воїна Василя знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам'ять про Нього залишиться живою серед нас. Вічна пам’ять та шана Герою!
 

logo vb