Інструменти доступності

У Буцневі відбулась щорічна проща до чудотворної ікони Божої Матері

У Буцневі відбулась щорічна проща до чудотворної ікони Божої Матері

У суботу, 29 червня в селі Буцнів Великоберезовицької громади відбулась проща у храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії.

Церква Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії - храм, де зберігається одна з найвідоміших чудотворних ікон Поділля – сльозоточивий образ Матері Божої. Понад два з половиною століття на головному престолі храму є Буцнівська чудотворна ікона Божої Матері – християнська святиня України, копія Ченстоховської (Белзької) чудотворної ікони, яка належить до двадцятки плачучих ікон України. Щороку, помолитися до ікони приїжджають тисячі вірян.

Архиєрейську Святу Літургію очолив владика Василій Семенюк Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ у співслужінні з Великоберезовицьким деканом о. Євгеном Кобильником, о. Олександром Більським, який служить на деокупованій Херсонщині у місті Берислав, а також з ректором Тернопільської Вищої Духовної Семінарії о. Іваном Римарем.

Під час Літургії помолились за мир в Україні та українських воїнів. Упродовж служби здійснювали сповідь священники Великоберезовицького деканату.

Зокрема, Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк висвятив нового священника Петра Кварцяного, який буде префектом у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії.

Більше фото на сторінці селищної ради за посиланням у "Фейсбук": https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02tKMkEpdsBYvBjpuRqsW7UV81o8rKLSJNh8j6UvAwCYVY69bw2uMmxN7cGz3WjrS1l?locale=uk_UA

logo vb