Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії на тиждень з 16 по 22 січня

Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії на тиждень з 16 по 22 січня

 
У ВАТ «Тернопільобленерго» оновили Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії на тиждень з 16 по 22 січня 2023 р.
💡В даному графіку, як і в попередніх, передбачається черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин.
⚡️У випадку раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання Тернопільською областю доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії, енергетики намагатимуться відключати тільки основні черги.
❗️Але, потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг, при збільшення обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область.
Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання для Тернопільської області, важким залишається «проходження» нашою областю ранкових та вечірніх максимумів навантаження споживання електроенергії. Тому, в дані періоди, можливі також відхилення від даного стабілізаційного графіка.
⚡️Час вимкнення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання між чергами.
Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема через аварії або ремонтні роботи в електромережах.
🇺🇦Енергетики наголошують, що електроенергію потрібно використовувати розсудливо, не вмикати енергоємні прилади одночасно, а користуватись ними лише за потреби та максимально мінімізувати споживання електроенергії з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.
‼️Важливо пам’ятати, що відразу після вимкнення електроенергії, потрібно відключити від мережі усі прилади, які споживають багато електроенергії і не поспішати вмикати всі електричні прилади у перші хвилини після ввімкнення електроенергії.
✅Стежте за нашою інформацією:
🔸на офіційному сайті громади https://vbsr.gov.ua
🔹на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/
🔸на Telegram-каналі https://t.me/velykoberezovicka
🔹на сторінці в Instagram https://www.instagram.com/velykoberezovytskagromada/
 
325956790 847694446462997 7440996298058618863 n

logo vb