РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання чергового  засідання  двадцять п’ятої сесії  селищної ради восьмого скликання.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  12 січня  2023 року № 10

 Про скликання чергового  засідання  двадцять п’ятої сесії 

селищної ради восьмого скликання.

 

          Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні: 

     

1.Скликати  чергову,двадцять п’яту сесію Великоберезовицької селищної  ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 25 січня  2023 року, в приміщенні районного будинку культури  за адресою:  вул.Шкільна №4  м.Тернопіль              

Сесійне  засідання   розпочати  о 10 годині  00 хв.  

1.Затвердити проект порядку денного  чергового  засідання двадцять  п’ятої  сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради  згідно додатку.

Селищний голова                                                            Андрій ГАЛАЙКО

 

                                                          ПОРЯДОК ДЕННИЙ                                                                               

двадцять п’ятої  сесії селищної ради восьмого скликання

              25.01.2023 року

 

1. Про внесення змін до Великоберезовицького селищного бюджету   на 2023 рік.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про затвердження Плану роботи Великоберезовицької селищної ради  8 скликання на 2023 рік .

4. Про затвердження переліку видів та об’єктів суспільно  корисних  робіт для порушників, на яких судом накладене  адміністративне стягнення  у виді суспільно корисних  робіт на 2023 рік.

5. Про визначення переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2023 рік.

6. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Великоберезовицької селищної ради на 2023 рік                                   

7. Про затвердження Порядку перейменування назв вулиць на території Великоберезовицької селищної ради.

8. Про затвердження гр. Миськів Олегу Романовичутехнічної документації із землеустроющодо  встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Петриків  

9. Про затвердження гр. Кирилів Богдану Івановичу технічноїдокументації  із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі в  смт. Велика Березовиця.

10. Про затвердження гр. Галічевському Григорію Михайловичу технічну документацію із землеустроющодо  встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  в  с.Настасів.   

11. Про затвердження гр. Цьома Олесі Ігорівні  та гр. Цьома Івану Степановичу технічну документацію із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  в с.Буцнів, 

12. Про затвердження гр. Лебединському Любомиру-Петру Яремеєвичу технічну   документацію із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с.Буцнів,  

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови  в с. Петриків.  

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  загального користування  в с. Петриків    

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності житлової та громадської забудови   в с. Петриків . 

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загального користування комунальної власностів с.Петриків. 

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загального користування комунальної власності  в с. Буцнів . 

18. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній  які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в   с. Буцнів .

19. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку   для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній,  які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в  с. Буцнів 

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки зі зміною цільового призначеннягр. Курівчак Юрію Михайловичу   в с. Петриків  .

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   гр. Слободян Івану Богдановичу   в с. Миролюбівка  .

22. Про надання дозволу ПАТ «Алтек» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності  в смт. Велика Березовиця .

23. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України»  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування в смт. Велика Березовиця та   с. Буцнів . 

24. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду(під трансформаторними підстанціями)                                   

25. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ( під опорами повітряних ліній ПЛ110 кВ).

26. Про надання дозволу гр. Чернявському Роману Ігоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі в с. Мар'янівка 

27. Про надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель комунальної власності  с. Острів   (дороги)                                        

28. Про розгляд заяви ПП СМП «Кулко» про поділ земельної ділянки.  

29. Про відмову у розробленні детального плану території земельної ділянки гр. Іваськів Ользі Степанівні  приватної власності для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд   в с. Петриків  . 

30. Про відмову у розробленні детального плану території земельної ділянки гр. Барабаш Вікторії Віталіївні приватної власності для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд   в смт. Велика Березовиця                              

31. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності гр. Чайківській Катерині Іванівні в селі Острів.                                    

32. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності гр. Чайківській Катерині Іванівні в селі Острів .                                      

33. Про надання дозволу ПАП «Агропродсервіс на здійснення будівництва та реконструкції будівель та споруд на земельній ділянці , яка перебуває в їхньому користуванні на умовах оренди.                                                                                                     

 

Селищний голова                                                 Андрій ГАЛАЙКО

logo vb