У межах меморандумів підписаних між Тернопільським національним педагогічним університетом ім.Володимира Гнатюка, Тернопільською обласною організацією ФСТ "Динамо" України та Великоберезовицькою селищною радою відзначили працівників подяками голови громади.
Відзнаки отримали наші партнери заступник декана ТНПУ Роман Власюк та доцент кафедри фізичного виховання ТНПУ Андрій Огнистий. Окрім того, нагородили також директора Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Віталія Квасневського і Павла Рудницького та заступника голови Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» Володимира Небесного.
Висловлюємо подяку нашим партнерам за співпрацю!
Більше фото на сторінці селищної ради за посиланням у "Фейсбук": https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02b14RMgFnrw6XM826VncRvkhABe8Rc3bQTT6zXDsZLT4RGRKmeQLCKqLaEY42452Cl?locale=uk_UA
