Міжнародний онлайн проект «Creative people 2030» - конкурс талантів

Міжнародний онлайн проект «Creative people 2030» - конкурс талантів

«Creative people 2030» це загальнодоступна міжнародна онлайн платформа на базі одного з найвідоміших відеохостингів YouTube, для пошуку та популяризації творчих людей різного віку з різних куточків світу.

Даний проект зосереджений на співпраці з територіальними громадами України для подальшої підтримки їх творчих мешканців на світовій арені!

Ви (Ваш родич, сусід, дитина, бабуся, друг) співаєте, танцюєте, граєте на музичному інструменті, ліпите з пластиліну, б’єте певні рекорди, пишете вірші, маєте чудові показники у спорті, ведете свій цікавий відео-блог, започатку вали власну підприємницьку справу, маєте хороші навички графічного дизайнера чи будь-які інші навички, послуги, які можете продемонструвати на відео та заявити про них на весь світ ?

Тоді це шанс бути почутим, саме для Вас!

Це шанс знайти: прихильників, нових клієнтів, споріднену душу у вашій справі, колегу, роботодавця, бути почутим професіоналами, які забажають з Вами зв’язатись та співпрацювати, отримати Вашу послугу чи надати Вам свою. Або навіть стати популярним Українцем збільшивши фоловерів на ваших онлайн платформах. Все залежить від сфери послуг чи талантів, які Ви продемонструєте. Головне – зацікавте аудиторію!

Нагадуємо, що термін подання заявок на участь у міжнародному онлайн проекті "Creativе people 2030" вже порозпочався та завершується  31.10.2023! Відео учасників, які пройдуть перевірку комісії перед їх публікацією, ви зможете знайти на Youtube-каналі за даним посиланням або QR-кодом вже з 01.10.2023:

https://www.youtube.com/channel/UClE4O5QcdY5utS5CDlZCbmw

Як подати заявку та надіслати своє відео для участі у даному проекті відскануйте QR-код та натисніть «перейти до веб-інтерфейсу». (можете відразу зареєструватись у хмарному сховищі DropBox, бо ми до нього ще повернемось під час надсилання Вашого творчого відео)

https://www.dropbox.com/scl/fo/fddovu3txre00s10y0gzr/h?rlkey=68rncgcc60mga31n42bbbkrsx&dl=0

*за інформацією організаторів

123321

logo vb