Інструменти доступності

Дітям військовослужбовців громади напередодні Великодня вручили подарунки

Дітям військовослужбовців громади напередодні Великодня вручили подарунки

У закладах освіти Великоберезовицької громади навчається 362 дитини військовослужбовців різних категорій. Народний депутат України Іван Чайківський та перший заступник голови обласної ради Володимир Болєщук спільно з фондом «Покрова» напередодні Великодня вручили дітям військовослужбовців громади подарунки.
 
Селищний голова Андрій Галайко звернувся до дітей військовослужбовців зі словами привітань з прийдешніми святами та висловив подяку їхнім батькам за захист української держави.
 
Окрім, того гості відвідали «Інклюзивно-ресурсний центр», який функціонує на території Острівського ліцею. У ньому навчаються дітки, які потребують особливого піклування та навчання.
 
«Держава зараз зосереджена на підтримці Збройних сил України, але вважаю, що громади повинні розвиватись. На сьогодні я собі поставив мету за травень об’їхати фактично усі громади і зустрічатися з активами та головами громад, аби побачити що відбувається в освітніх закладах, тому що вони також потребують уваги від нас», - сказав народний депутат України Іван Чайківський.
 

logo vb