Андрій Галайко спілкувався з мешканцями села Петриків Великоберезовицької громади

Андрій Галайко спілкувався з мешканцями села Петриків Великоберезовицької громади

Голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко зустрівся з жителями села Петриків, щоб обговорити питання, які цікавлять мешканців та поточні проблеми, а також перспективи розвитку населеного пункту та громади загалом.

Зустріч відбулася 4 лютого у приміщенні клубу села Петриків. Місцеві мешканці мали змогу поставити Андрію Галайку запитання, що стосуються їхнього старостинського округу. Також голові селищної ради, ініціатори зустрічі завчасно передали запитання та озвучили проблеми.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів Великоберезовицької селищної ради, які також долучилися до обговорення та відповідали на питання жителів с. Петриків.

Зокрема, піднімалися питання щодо бюджету Великоберезовицької громади, фінансування установ, що знаходяться на території Петриківського старостинського округу, планів громади на 2024 рік, фінансової підтримки військових частин та військовослужбовців. Також учасники обговорили вирішення питань, що стосуються дошкільної освіти, благоустрою та ряд інших важливих проблем Петриківського старостинського округу.

Наприкінці заходу узгодили проведення наступної зустрічі у травні 2024 року.

 

*Фото на сторінці селищної ради за посиланням у "Фейсбук": https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02nfs73kGSXn1sG7wCAe7BErKKq8JajehM4ypy6cKfieGPUAjnk13AtddVfbDapXRNl

logo vb