Рекомендовані тарифи КП Аква-Сервіс» на послуги з водопостачання та водовідведення

Рекомендовані тарифи КП Аква-Сервіс» на послуги з водопостачання та водовідведення

 

КП «Аква-Сервіс» подає на затвердження виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради скореговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

КП «Аква-Сервіс» спільно з фахівцями Держпродспоживслужби та представниками селищної ради скорегували тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету селищної ради, яке відбулося 9 червня, обговорили встановлення нових тарифів КП «Аква-Сервіс» на послуги з водопостачання та водовідведення.

Члени виконкому рішення щодо зазначеного питання не прийняли, оскільки не було висновку Держпродспоживслужби щодо рекомендованих тарифів. Тому документи відправили на доопрацювання. Також на офіційному сайті громади було оприлюднено запропоновані тарифи на послуги КП «Аквасервіс».

Питання встановлення нових тарифів вивчала спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники селищної ради і Держпродспоживслужби.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області вивчили питання економічного обґрунтування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Аква-Сервіс».

Скореговані під час розгляду тарифи на комунальні послуги склали:

на послуги з централізованого водопостачання 10,26 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ);

на послуги з централізованого водовідведення 28,62 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ).

Усі розрахунки здійснені за результатами повного перегляду тарифів.

 

290110663 569353568136054 3709986708048752415 n

 

logo vb