РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

       РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06 листопада 2023 року № 354

Про скликання засідання тридцять третьої сесії

селищної ради восьмого скликання.

Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1.Скликати тридцять третю сесію Великоберезовицької селищної ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 16 листопада 2023 року, в приміщенні районного будинку культури за адресою: вул.Шкільна №4 м.Тернопіль            

Сесійне засідання   розпочати о 10 годині 00 хв.

1.Затвердити проект порядку денного тридцять третої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради, згідно додатку.

Селищний голова                                                                       Андрій ГАЛАЙКО

                           

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Тридцять третьої сесії восьмого скликання.

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Великоберезовицької селищної ради за 9-ть місяців 2023 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 09 серпня 2023 року № 2178 «Про затвердження структури апарату Великоберезовицької селищної ради та її виконавчих органів у новій редакції.»
 3. Про внесення змін до Програми Соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради на 2021-2023 роки.
 4. Про затвердження змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2023 рік.
 5. Про міжбюджетні трансферти.
 6. Про виділення матеріальної допомоги.
 7. Про затвердження умов договору оренди приміщення по вул.Микулинецька № 95       в смт.Велика Березовиця ( ЦНАП).
 8. Про надання дозволу КП «Великоберезовицьке » на отримання кредиту.
 9. Про надання згоди на передачу основних засобів та затвердження акту приймання - передачі основних засобів з балансу Відділу культури Великоберезовицької селищної ради на баланс Відділу освіти Великоберезовицької селищної ради.
 10. Про списання основних засобів (будівлі та споруди).
 11. Про надання згоди на передачу основних засобів (будівлі та споруди )   та затвердження акту приймання - передачі основних засобів з балансу Відділу освіти Великоберезовицької селищної ради на баланс Великоберезовицької селищної ради.
 12. Про затвердження звіту про оцінку майна вулиць в межах смт.Велика Березовиця та вулиць с.Петриків Тернопільського району Тернопільської області.
 13. Про надання згоди на безоплатку передачу земельних ділянок ( закладів освіти) з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу освіти Великоберезовицької селищної ради.
 14. Про надання згоди на безоплатну передачу необоротних матеріальних активів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу освіти Великоберезовицької селищної ради.
 15. Про надання згоди на безоплатну передачу необоротних матеріальних активів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу культури Великоберезовицької селищної ради.
 16. Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку   у комунальну власність Великоберезовицької селищної ради.
 17. Про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дробніцькому Михайлу Івановичу за адресою:смт. Велика Березовиця, вул. Подільська, 33 Тернопільського району.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Комар Любові Богданівні за адресою:с. Мишковичі, вул. Франка 27,Тернопільського району.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчук Ользі Мирославівні за адресою: село Настасів, вул. Загребля , 426 Тернопільського району.
 20. Про затвердження технічної документації із зземлеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Циган Михайлу за адресою: село Мар᾿янівка, вул. Рудка 10, Тернопільського району.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данилів Ірині Олександрівні адресою: село Мишковичівул. Ярмуша,12 Тернопільського району.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Славській Оксані Олександрівні за адресою: село Мишковичі вул. Шевченка,43 Тернопільського району.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушенко Оксані Володимирівні за адресою: село Петриківвул. Сонячна, 22 Тернопільського району.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Орлінській Наталії Богданівні, гр. Орлінській Ларисі Володимирівні, гр. Воловник   Тетяні Володимирівні, гр. Орлінському Володимиру Антоновичу за адресою:вул. Шевченка,36, село Мар’янівка, Тернопільського району.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Блиндюк Ірині Романівні за адресою: село Серединки вул. Серединецька, 45 Тернопільського району.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пласкань Лілії Іванівні за адресою: село Лучка, вул. Л.Українки, 51 Тернопільського району.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лобур Тетяні Євгенівні за адресою: с. Велика Лука вул. Центральна,61 Тернопільського район. (в оренду).
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)             гр. Соколовській Олександрі Теодозіївні за адресою: село Петриків , вул. Шептицького, 211 Тернопільського району.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Четвертак Тетяні Олександрівні за адресою: смт. Велика Березовиця Тернопільського району.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Письменній Галині Григорівні за адресою: село Йосипівка Тернопільського району.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головатій Ірині Миронівні  за адресою: село Петриків , вул. Шептицького, 9 Тернопільського району.

32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Омельченко Теодозії Ярославівні  за адресою: село Острів , вул. І.Франка, 29 Тернопільського району

 1. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янушу Михайлу Андрійовичу за адресою с. Острів вул. Зелена 6А ( Відмова на підставі статті 61 Земельного кодексу України, ст.89 Водного кодексу України, ділянка знаходиться в прибережній смузі)
 2. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     гр. Пісьо Ірині Володимирівні за адресою с. Острів вул. Зелена 6 ( Відмовити на підставі статті 61 Земельного кодексу України, ст.89 Водного кодексу України ділянка знаходиться в прибережній смузі)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду комунальної власності, в межах населеного пункту   с. Буцнів     Тернопільського району.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду комунальної власності,   за межами населеного пункту с. Буцнів   Тернопільського району.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду комунальної власності, за межами населеного пункту с. Настасів   Тернопільського району.
 6. Про надання дозволу гр. Околович Ігору Романовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: село Мишковичі Тернопільського району.
 7. Про надання дозволу гр. Деркач Володимиру Богдановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність під забудову та ведення сільського господарства, розташованих в межах Великоберезовицької ОТГ (ВІДМОВА перехідні положення земельного кодексу, + викопіювання відсутнє+ цільове призначення))
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойко Михайлу Мирославовичу в оренду   за адресою: Хутір Доли ,21 с. Мар'янівка Тернопільського району.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Мінчановській Наталії Петрівні за адресою село Петриків Тернопільський район.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Гірняку Мирославу Ярославовичу за адресою село Петриків Тернопільський район.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Кравчук Галині Федорівні за адресою село Петриків Тернопільський район.(шнури).
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Саавчин Оксані Антонівні за адресою: село Петриків   Тернопільського району( Партичиха).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новак Івану Мирославовичу   за адресою: с. Йосипівка Тернопільського району.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новак Мирославу Івановичу за адресою: с. Мар᾿янівка Тернопільського району.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. гр. Брега Катерині Ігорівні в с. Лучка Тернопільського району.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. гр Осадовській Тетяні Богданівні в с. Лучка Тернопільського району.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Скоробогач Ользі Ігорівні в с. Лучка Тернопільського району.

50.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воловик Раїсі Василівні   за адресою: с. Петриків  Тернопільського району

 1. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності   розташованої с. Острів, вул. Молодіжна 25А (Габрилей Б.Б вартість ділянки 31207 грн. (315,22 грн. за 1 м2)
 2. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі електронного аукціону розташованоїв с.Острів (вартість ділянки 174000 грн. тобто 493 грн за 1 м2)
 3. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності, розташованої смт. Велика Березовиця.

54.    Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки , розташованої за  межами населеного пункту с. Лучка Тернопільського району.

 1. Про надання дозволу ПП «Автолідер+»на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки   за адресою: село Петриків  Тернопільського району.
 2. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки   за межами населеного пункту с. Настасів , укладеного із гр. Сікорським Ігорем Ярославовичем.
 3. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки за межами населеного пункту с. Настасів укладеного з гр. Чайківським Віталієм Адамовичем.
 4. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки   за межами населеного пункту с. Настасів укладеного з ПАП «Агропродсервіс».
 5. Про передачу ТОВ «Благовіст» в оренду   земельних ділянок комунальної власності:   розташовані на території смт. Велика Березовиця, вул. Студинського,2.
 6. Про передачу гр.. Костику Володимирову Петровичу в оренду земельну ділянку комунальної власності:   на території села Марянівка Тернопільського району.
 7. Про передачу КП Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке» в постійне користування земельну ділянку за адресою смт. Велика Березовиця вул. Стуса (Сквер Гідності).
 8. Про відмову в передачі земельної ділянки в оренду ТОВ «Облпродконтракт» розташованої у селі Острів, вул. Промислова, 7
 9. Про проведення інвентаризації земель в межах у села Петриків.
 10. Про затвердження детального плану території земельних ділянок   гр. Сироти Ярослава Ярославовича в с. Петриків Тернопільського району .
 11. Про затвердження детального плану території земельної ділянки гр. Мазура Юрія Степановича в   с. Петриків Тернопільського району .
 12. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Шкільного Михайла Михайловича в с. Острів Тернопільського району .
 13. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Маленької Ірини Богданівни в с. Лучка Тернопільського району Тернопільської області (відмовити у зв’язку з відсутністю містобудівної документації, а саме ділянка неохоплена генпланом с. Лучка).
 14. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Зазуляка Івана Євгеновича розташованої за межами села Велика Лука Тернопільського району.
 15. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича в с. Петриків Тернопільського району .
 16. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича в с. Петриків Тернопільського району .
 17. Про розроблення детального плану території земельної ділянки громадянина Коляси Павла Михайловича в с. Петриків Тернопільського району.
 18. Про розроблення детального плану території земельної ділянки громадянина Яремі Ірині Богданівні в с. Петриків Тернопільського району
 19. Про затвердження детального плану території забудови земельних ділянок гр. Сітника Андрія Степановича в смт. Велика Березовиця Тернопільського району .
 20. Про надання дозволу ПАП «Агропродсервіс» на будівництво та реконструкцію об’єктів на земельній ділянці у селі Настасів.
 21. Про надання дозволу ПАП «Агропродсервіс» на будівництво та реконструкцію об’єктів на земельній ділянці   у селі Острів.
 22. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Матвєєву Анатолію Володимировичу в смт. Велика Березовиця Тернопільського району
 23. Про дострокове припинення повноважень депутата Великоберезовицької селищної ради Зубик О.В..

 

Селищний голова                                                 Андрій ГАЛАЙКО

 

 

logo vb