Розпорядження про скликання засідання тридцять першої сесії селищної ради восьмого скликання

Розпорядження про скликання засідання тридцять першої сесії селищної ради восьмого скликання

       РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01 вересня   2023 року № 274

Про скликання засідання тридцять першої сесії

селищної ради восьмого скликання.

Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1.Скликати тридцять першу сесію Великоберезовицької селищної ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 14 вересня 2023 року, в приміщенні районного будинку культури за адресою: вул.Шкільна №4 м.Тернопіль            

Сесійне засідання   розпочати о 10 годині 00 хв.

1.Затвердити проект порядку денного тридцять першої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради, згідно додатку.

Селищний голова                                                         Андрій ГАЛАЙКО

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

31 сесії селищної ради                          

1.   Про затвердження ПРОГРАМИ надання фінансової підтримки військовій частині           А4638 Збройних Сил України на 2023 рік .

2.   Про затвердження ПРОГРАМИ надання фінансової підтримки військовій частині А4714 (код 26638094) Збройних Сил України на 2023 рік .

3.   Про внесення змін до Програми Соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради на 2021-2023 роки.

4.   Про внесення змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2023 рік

5.   Про виділення матеріальної допомоги .

6.   Про призупинення освітнього процесу у періоді 2023/2024 навчального року

в комунальному закладі Серединківській початковій школі Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області

7.   Про призупинення освітнього процесу у періоді 2023/2024 навчального року

в Миролюбівській початковій школі - філії комунального закладу Мишковицького ліцею Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області

8.   Про затвердження мережі закладів освіти Великоберезовицької селищної ради на 2023/2024 навчальний рік

9.   Про передачу  у власність приміщення та будівлі закладів освіти Великоберезовицької селищної ради

10.    Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великоберезовицької селищної ради (в новій редакції)

11. Про надання дозволу гр. Панчишину Володимиру Тарасовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва індивідуального гаража,   за адресою: с. Петриків Тернопільського району.

 1. Про надання дозволу гр. Івашківу Віталію Олеговичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: смт. Велика Березовиця Тернопільського району
 2. Про надання дозволу ТзОВ «РІКОЕ УКРАЇНА» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в оренду   за адресою: вул. Ярмуша село Острів Тернопільського району.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)             гр. Зільник Михайлу Євгеновичу за адресою: село Настасів, вул. Курівців Кутик, 470 Тернопільського району.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)               гр. Катеринюк Марії Степанівні за адресою: село Серединки вул. Серединецька, 19 Тернопільського району.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)             гр. Броді Дарії Михайлівні за адресою: смт. Велика Березовиця, вул. Гагаріна, 18   Тернопільського району.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   гр. Галабуді Олегу Володимировичу за адресою: село Лучка, вул. Хмельницького Б, 19А Тернопільського району.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ракочому Михайлу Ярославовичу за адресою: село Настасів, вул. Загребля, 439 Тернопільського району.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)             гр. Лех Любові Іванівні за адресою: село Петриків, вул. Миру,22 Тернопільського району.

20.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Круп᾿яку Василю Васильовичу    за адресою: село Буцнів, вул. Залізнична, 94 Тернопільського району.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови   за адресою: село Велика Лука, вул. Л.Українки, 15 Тернопільського району . (школа)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови   за адресою село Велика Лука, вул. Л.Українки, 13 Тернопільського району . (закл. освіти)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності   в смт. Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради територіальної громади Тернопільського району
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Костюк Оксані Володимирівні за адресою село Петриків Тернопільський район.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горохівській Лесі Іванівні за адресою: село Петриків Тернопільського району.
 6. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у власність, ОСББ «Мирний двір-1» за адресою: в смт. Велика Березовиця вул. В.Стуса ,19 Тернопільського району
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Уличу Василю Васильовичу в оренду     за адресою: с. Буцнів, вул. І. Франка, 136 а Тернопільського району
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» площею для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення комунальної власності за адресою село Петриків Тернопільський район.

30.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке»  , за адресою:    с. Острів Тернопільський район.

31.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для подальшого продажу права власності на неї на земельних торгах розташованої  за межами  населеного пункту  с. Лучка.

 1. Про надання дозволу гр. Письменній Галині Григорівні,   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту села Йосипівка , Тернопільського району.
 2. Про надання дозволу на інвентаризацію земель комунальної власності на території Великоберезовицької селищної ради територіальної громади .
 3. Про затвердження нормативно грошової оцінки земельної ділянки                                         гр. Назвальському Богдану Васильовичу в селі Миролюбівка .
 4. Про надання дозволу ПП «Автолідер+» на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: село Петриків Тернопільського району.

36.    Про затвердження звітів про   експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності (дороги Острів)

 1. Про  затвердження  звіту про експертну грошову оцінку  земельної ділянки комунальної власності  для подальшого продажу у власність у смт. Велика Березовиця
 2. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

для подальшого продажу у власність у селі Лучка

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту у селі Острів.
 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшого продажу права оренди на них на земельних торгах у селу Настасів.
 3. Про розгляд клопотання ТОВ «Облпродконтракт» стосовно передачі земельної ділянки в оренду   у селі Острів, вул. Промислова, 7 .                            
 4. Про розроблення детального плану території земельних ділянок приватної власності громадян , членів обслуговуючого кооперативу «Жасмін»   в с. Петриків Тернопільського району .
 5. Про розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності громадянина Коляси Павла Михайловича в с. Петриків Тернопільського району .
 6. Про розроблення детального плану території земельної ділянки комунальної власності у селі Настасів
 7. Про передачу у постійне користування земельних ділянок закладів освіти Великоберезовицької селищної ради
 8. Про створення спільної інвентаризаційної комісії по передачі активів.

Селищний голова                                                                             Андрій ГАЛАЙКО

logo vb